Co mogę zrobić?

Działaj! Chodzi o przyszłość naszej gminy. Powstrzymajmy nieodpowiedzialne wydatkowanie pieniędzy na kontrowersyjne projekty!

  1. ZDOBĄDŹ WIEDZĘ przychodząc na wykład ekspertów leczenia niepłodności organizowany przez mieszkańców naszej gminy. Kiedy? 26 kwietnia 2019 r., godz. 18.00 Gdzie? Sala Oaza. Poznańska 91, Tarnowo Podgórne. Pobierz plakat promocyjny i podaj dalej!
  2. POBIERZ I PRZECZYTAJ przygotowaną przez mieszkańców Tarnowa broszurę informacyjną, uzbrój się w wiedzę i PODAJ dalej sąsiadom!
  3. NAPISZ e-mail do radnego
  4. SPOTKAJ SIĘ z radnym ze swojej miejscowości i porozmawiaj z nim.
  5. WYŚLIJ wiadomość sms do radnego.  (Kliknij, aby uzyskać dane kontaktowe) 
  6. PRZYJDŹ na posiedzenie Rady Gminy w dniu głosowania projektu. Zapisz się do newslettera, a powiadomimy Cię o dacie głosowania.
  7. POPRZYJ projekt obywatelski dofinansowania diagnostyki przyczyn niepłodności. Jest tańszy, skuteczniejszy i dostępny dla każdego; nie budzi wątpliwości etycznych niech każda para się dokładnie przebada i na podstawie wyników sama zadecyduje, co dalej zrobi
  8. POMÓDL się za radnych i wójta, aby podjęli dobrą decyzję.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do włączenia się do naszej akcji polegającej na informowaniu radnych gminy Tarnowo Podgórne o sprzeciwie wobec planów przyjęcia uchwały dotyczącej finansowania in vitro. 

Zadzwoń, napisz, porozmawiaj! Masz bezpośredni wpływ na wybory dokonywane przez przedstawicieli gminnej społeczności!

Dane kontaktowe do radnych ze strony Urzędu Gminy