Nasze działania

Wywiad w Radio Poznań

Marzec 7, 2019

Podczas audycji Radia Poznań dotyczącej planowanego wprowadzenia szkodliwego programu in vitro w gminie Tarnowo Podgórne przybliżaliśmy słuchaczom główne wady wspomnianego projektu. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy: radiopoznan.fm

Read more

Założenie strony internetowej

Marzec 4, 2019

Powstała nasza strona internetowa. Cały czas ją rozwijamy, abyś miał jeszcze lepszy dostęp do informacji związanych z naszą gminą oraz inicjatywami mieszkańców.

Read more

Posiedzenie Rady Gminy. Radni odmawiają głosu mieszkańcom!

Luty 26, 2019

Pojawiliśmy się na posiedzeniu Rady Gminy. Niestety, podczas posiedzenia permanentnie odmawiano udzielenia głosu mieszkańcom gminy, którzy na posiedzeniu kilkukrotnie przewyższyli liczebnością liczbę radnych. Było nas ok. 40 osób! Nikt z nas – mieszkańców – nie mógł przedstawić swojego punktu widzenia! Tak radni szanują swoich wyborców dzięki, którym zawdzięczają swoje mandaty…

Read more

Spotkanie z wójtem. Mobilizacja mieszkańców!

Luty 25, 2019

Uczestniczyliśmy w spotkaniu z wójtem gminy Tarnowo Podgórne. Sala w której miało odbyć się spotkanie nie wystarczyła ze względu na pojawienie się niespodziewanie dużej liczby osób! Na spotkaniu było nas ok. 15 osób!!! I to bez żadnej zorganizowanej akcji promocyjnej!

Read more

Zaskoczenie Komisji Spraw Społecznych naszą partycypacją w demokracji!

Luty 12, 2019

Pojawiliśmy się na posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych! Członkowie Komisji byli wyraźnie zaskoczeni i zmieszani. Zwyczajnie nie wiedzieli co zrobić!

Read more