Napisz do radnego

Narzędzie wysyła wiadomości e-mail automatycznie do wszystkich radnych. W rubryce „e-mail” prosimy wpisać swój adres e-mail.

List do radnego

  

Szanowny Panie/Pani Radny/Radna!

Jako mieszkaniec gminy Tarnowo Podgórne wyrażam stanowczy sprzeciw wobec planów przyjęcia uchwały ws. finansowania procedury in-vitro w mojej gminie. Wskazany projekt uważam za kontrowersyjny nie tylko pod względem bioetycznym, ale również z punktu widzenia zasad odpowiedzialnego zarządzania budżetem gminy. Nie akceptuję nierozsądnego wydatkowania ostatecznie przecież moich pieniędzy.

Uważam ponadto, że przyjęcie uchwały pociągnie za sobą wiele negatywnych konsekwencji społecznych oraz finansowych. Jej przyjęcie doprowadzi do podziału mieszkańców, zwiększy wysoki już poziom zadłużenia gminy oraz narazi gminę na ewentualne roszczenia odszkodowawcze.

W związku z powyższym, zwracam się do każdego z radnych gminy Tarnowo Podgórne o wysłuchanie mojego głosu – głosu wyborcy – i zagłosowanie przeciwko przyjęciu kontrowersyjnego projektu uchwały. Pragnę, aby mój głos był wysłuchany nie tylko w dniach kampanii wyborczej, ale właśnie dzisiaj!

**twój podpis**

Podziel się tym ze znajomymi:

   

Dane kontaktowe do radnych ze strony Urzędu Gminy

Radny Okręg Numer 
telefonu
Adres e-mail
Krystyna Semba Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław 695 925 930
Ewa Jurasz Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim   ewa.jurasz1@interia.pl
Tomasz Markowicz Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław 602-839-039 t.markowicz@tarnowo-podgorne.pl
Marcin Kobos Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne 505-080-410 m.kobos@tarnowo-podgorne.pl
Karolina Modzelewska Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław 691-064-569 k.modzelewska@tarnowo-podgorne.pl
Piotr Owczarz Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne 603-601-933 p.owczarz@tarnowo-podgorne.pl
Przemysław Szamrej Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław 663-778-992 p.szamrej@tarnowo-podgorne.pl
Damian Skwierzyński Przeźmierowo, Wysogotowo 503-927-286 d.skwierzynski@tarnowo-podgorne.pl
Elżbieta Szymkowiak Przeźmierowo, Wysogotowo 601-414-997 e.szymkowiak@tarnowo-podgorne.pl
Natalia Wudarska Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim 501-510-211 n.wudarska@tarnowo-podgorne.pl
Rafał Pielucha Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne 514-702-158 r.pielucha@tarnowo-podgorne.pl
Zbigniew Wróbel Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim 609-480-530 z.wrobel@tarnowo-podgorne.pl
Sławomir Knapski Przeźmierowo, Wysogotowo 600-619-821 s.knapski@tarnowo-podgorne.pl
Marzena Gryska Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim 781-981-403 m.gryska@tarnowo-podgorne.pl
Łukasz Grewling Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław   l.grewling@tarnowo-podgorne.pl 
Agnieszka Adamska Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne 661-329-204 a.adamska@tarnowo-podgorne.pl
Wojciech Janczewski Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim 601 743 710 w.janczewski@tarnowo-podgorne.pl
Dorota Barełkowska Przeźmierowo, Wysogotowo 502-651-015 d.barelkowska@tarnowo-podgorne.pl
Zuzanna Szulc Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne 691 994 334 z.szulc@tarnowo-podgorne.pl
Julian Kiełczewski Przeźmierowo, Wysogotowo 604 845 979 j.kielczewski@tarnowo-podgorne.pl
Mateusz Borowski Przeźmierowo, Wysogotowo 531-149-100 m.borowski@tarnowo-podgorne.pl